SPERMATEST

Domácí testovací souprava SPERMA TEST pro specifický průkaz přítomnosti spermatu je založena na imunochromatografickém testu přítomnosti specifického prostatického antigenu (PSA). Souprava byla vyvinuta a otestována soudním znalcem RNDr. Danielem Vaňkem, Ph.D.. V soupravě SPERMA TEST jsou použity stejné komponenty, jako se používají ve špičkových kriminalistických a forenzních laboratořích.


Domácí soupravu SPERMA TEST je možné použít k průkazu stop spermatu na nejrůznějších předmětech, a tak například kontrolovat sexuální aktivitu nezletilých.


souprava pro detekci spermatuSouprava obsahuje 2 testovací kazetky, odběrové tampony, zkumavky, pufr, ochranné rukavice a detailní návod k použití. Provedení testu je velmi snadné a výsledek je možné odečíst za 10 minut po aplikaci vzorku do testovací kazetky.


Pokud jsou stopy spermatu uchovány v suchu, tak je možné detekovat přítomnost PSA (prostatického specifického antigenu) i po 30-ti letech.
Místa s pravděpodobným výskytem stop spermatu (seminální tekutiny) je možné vizualizovat UV světlem. Další možností pro vyhledávání míst pro odběr vzorku je použití orientačního testu založeného na testu přítomnosti kyselé fosfatázy.


Všichni zákazníci mají nárok na telefonickou konzultaci na GSM Hotline 731 503 250 nebo pevné lince 233 931 123.


Všichni zákazníci mají možnost si nechat ZDARMA ověřit správnost výsledku testu v ISO certifikované laboratoři společnosti Forenzní DNA servis. V laboratoři můžeme provádět celou škálu testů, včetně mikroskopického průkazu spermií nebo cholinu.


Kontakt

DNA centrum Bulovka

Forenzní DNA servis, s.r.o.
Fakultní nemocnice Bulovka

kancelář:
Bulovka 1606/1
180 81 Praha 8

poštovní styk:
Budínova 2
180 81 Praha 8

IČ: 27227529233 931 123
731 503 250